Cancer and homeopathic treatment

سرطان و درمان هومیوپاتی با مشاوره پزشکی دکتر عادل حیدری نژاد

سرطان و درمان هومیوپاتی با مشاوره پزشکی دکتر عادل حیدری نژاد

اگر فردی کمتر از چهل سال و مبتلا به سرطان را می شناسید این نوشته را برای او ارسال کنید .شاید مطالعه این مطلب بتواند سرنوشت فرد یا حتی خانواده ای را عوض کند.

شاید نام سرطان یا کانسر یکی از ناامید کننده ترین کلماتی باشد که می توان به یک بیمار عنوان کرد .

بیماری که خود را مبتلا به این بیماری می بیند با توجه به علاج ناپذیر بودن آن علیرغم اینکه واقعا نباید تمام سرطان ها را به یک اندازه خطرناک دانست ,تمام امید به زندگی را از دست می دهد .

درمان کانسر در علم پزشکی پیشرفت های قابل توجهی نموده است و در بسیاری از موارد با کشف بیماری در مراحل اولیه , خطر را تا حد زیادی می توان برطرف نمود . اما هنوز تا درمان کامل آن راه طولانی باقیست .

درمان های رایج به صورت جراحی های وسیع ,شیمی درمانی، رادیوتراپی حتی در صورت موفقیت نسبی عوارض بسیاری را بر بیماران تحمیل می کنند که گاه از خود سرطان مشکل سازتر و دردآور تر است. چه بسیار افرادی که ترجیح داده اند تا چنین درمانی را برای سرطان خود انجام ندهند و به مرگ طبیعی بمیرند! .

حقیقت تلخ این است که اکثر بیماران مبتلا به کنسر بلافاصله بعد از مطلع شدن از بیماری خود دچار افسردگی می شوند که با کاهش توان دفاعی بدن آن ها ، سرعت رشد سرطان را چندین برابر می کند.این درمان ها علیرغم افزایش کمیت زندگی بیماران و طولانی کردن عمر آنان ، کیفیت زندگی را کاهش داده و خود، جسم و روان بیمار را بیمارتر می کنند.

اما کانسر چیست؟ سلولهای بدن در حالت عادی دارای یک رشد متناسب با نیازهای بدن هستند اما در سرطان این رشد به صورت بیمارگونه ای افزایش می یابد و سلول های بدن تبدیل به سلولهای سرطانی می شوند و این روند به سرعت گسترش می یابد و با حمله به ارگان های سالم دیگر ، کل سیستم بدن را مختل می کنند.

علت بروز این حالت دقیقا مشخص نیست اما مواد سرطان زای بسیاری شناخته شده اند و هر روز بر لیست این مواد افزوده می شوند. بدن هر فرد با داشتن استعداد ذاتی بیماری به صورت نهفته ، در اثر یک استرس ( به هر شکل) دچار بیماری می شود که این امر در مورد سرطان هم صدق می کند که عوامل بیماری زا در ارگان هایی که دارای نقطه ضعف در این زمینه هستند باعث بروز بیماری سرطان می شوند.

البته در هومیوپاتی عوامل سرطانزا بسیار وسیع تر از علم پزشکی در نظر گرفته می شوند و مشکلات روحی و عاطفی نقش بسیار مهم تری نسبت به عوامل غذایی و محیطی ایفا می کنند.

در کلینیک ، در درصد بالایی از موارد ابتلا به سرطان ، با بررسی شرایط زندگی بیماران رد پای مسائل روحی و عاطفی به وضوح قابل مشاهده است و از طرف دیگر بهبود این شرایط ناگوار در درمان سرطان نقش بسیار مهمی را ایفا می کنند.به جرات می توان گفت که اگر انسان از یک زندگی متعادل و بدون استرس برخوردار باشد و از غذاهای طبیعی و به مقدار لازم (ونه بیشتر یا کمتر) استفاده نماید احتمال ابتلای وی به سرطان و یا هر بیماری خطرناک دیگری به شدت کاهش می یابد.

درمان کنسر در هومیوپاتی ، مانند هر بیماری دیگری صورت می گیرد و با شناسایی چگونگی اختلال بدن و با توجه به علائم ظاهری بیمار و تحریک سیستم ایمنی و حیاتی بیمار به سمت درمان حرکت می کنیم.در بدن لوازم و توان لازم برای غلبه بر کانسر نهاده شده است به گونه ای که وجود سلول های خونی که اختصاصا مسئول نابود کردن سلول های سرطانی هستند ثابت شده است که همواره مراقب بروز چنین وضعیتی هستند.

اعتقاد من این است که احتمالا هر انسانی در طول زندگی خود ، چندین بار دچار کنسر در سطح سلولی می شود که سیستم ایمنی بدن آن را به راحتی کنترل و درمان می کند و فرد هیچگاه متوجه چنین اتفاقی در خود نمی شود.

مشکل، زمانی خود را نشان می دهد که سیستم دفاعی و حیاتی انسان به علت عوامل کنسر زا نتواند وظیفه خود را به درستی اتنجام دهد و این شورش سلولی کنترل نشود ، در این زمان است که ما پی به بیماری سرطان می بریم که البته تا حد زیادی هم دیر شده است . بنابراین به راحتی می توان قبول کرد که درمان هومیوپاتی با بازسازی توان دفاعی بدن، بر سرطان هم غلبه کند.

 حتی در موارد پیشرفته سرطان نیز می توان از هومیوپاتی سود برد چرا که هومیوپاتی می تواند علاوه بر کم کردن دردها و آلام بیمار ، از نظر روحی و عصبی آرامش و رهایی به بیمار بدهد و افسردگی او را تا حد زیادی بر طرف نماید. همین طور در کسانی که تحت درمان های شیمی درمانی قرار دارند می تواند با کاهش قابل ملاحظه عوارض شیمی درمانی (ریزش موها، درد های مختلف جسمی، تهوع، بی اشتهایی،افسردگی…) کیفیت بسیار بهتری به زندگی آنها بدهد و در عمل نیز طول عمر آنان را افزایش دهد .

بطور خلاصه هومیوپاتی در درمان سرطان ها بسیار موفق می تواند عمل کند به خصوص اگر این سرطان ها در مراحل اولیه باشند و با درمان های سرکوب گرایانه مثل شیمی درمانی , جراحی و یا رادیوتراپی پیچیده نشده باشند .

نتیجه تصویری برای سرطان

آیا خود و یا کودک شما مبتلا به سرطان شده اید؟

آیا تمایل دارید از مشاوره هومیوپاتی با دکتر عادل حیدری نژاد استفاده کنید.

متاسفانه این خدمت دیگر ارائه نمی شود.

نتیجه تصویری برای سوالات متداول

سوالات متداول:

سوال: آیا منظور شما این است که در صورت استفاده از مشاوره شما, بهبودی صد در صد پیدا می کنیم؟

جواب :خیر, ابدا منظورم این نیست. بله ممکن است با این درمان بهبودی خوبی پیدا کنید ولی امری قطعی نیست. سوال من از شما این است اگر چنانچه بعد از مراجعات پزشکی مکرر و ناامید شدن , با این درمان بتوانید فقط ۲۰ درصد بهبودی بیشتر پیدا کنید آیا برای شما اهمیت ندارد؟

به نظر من اگر من فقط  ده درصد افزون بر سایر معالجات همکاران انکولوژیست, بتوانم باعث بهبودی شما بشوم پس این نشان می دهد که من در کارم موفق بوده ام.در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید.

سوال: آیا شما بابت نتیجه درمانی مثبت به من تضمین می دهید؟

جواب:خیر .در هومیوپاتی پاسخ درمانی به عوامل متعددی بستگی دارد که مجال توضیح آن ها در اینجا نیست.

سوال : آیا استفاده همزمان از روش های پزشکی و هومیوپاتی مشکلی نیست ؟

جواب : از نظر ما خیر, مگر نظر پزشک معالج شما چیز دیگری باشد.دوستان ,امیدوارم متن بالا برای شما کاملا گویا و شفاف بوده باشد ولی به صورت خیلی خلاصه هومیوپاتی با بالابردن قوای حیاتی بدن ,امکان مقابله با سرطان را افزایش می دهد.

سوال: آیا با شروع مشاوره با شما لازم است درمان طبی سرطان توسط همکاران آنکولوژیست را قطع کنم ؟

جواب : خیر , به هیچ وجه .شما لازم است در تمام طول مشاوره با من حتما تحت نظارت و درمان پزشک آنکولوژیست قرار داشته باشید.در واقع ملاک بهبودی شما فقط نظر آنکولوژیست معالج می باشد.

سوال : من تمایل دارم از راهنمایی های هومیوپاتی شما استفاده کنم .برای شروع باید چه کار کنم ؟

جواب : تمامی این مشاوره بصورت مکاتبه ای انجام می شود و شاید فقط یکی دو بار لازم باشد به صورت حضوری ویزیت شوید .

فقط برای شروع حتما لازم است برگه برائت نامه محضری را برای ما ارسال کنید .برای این که بدانید این برگه چیست و از کجا باید تهیه کنید لطفا لینک زیر را کلیک کنید:

متاسفانه این خدمت دیگر ارائه نمی شود.

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران با ۲۵ سال سابقه طبابت است. وی تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در سیستم هومیوپاتی ایران است.