آموزش مقابله با ویروس کرونا با روش درمانی هومیوپاتی

آموزش مقابله با ویروس کرونا ;با به صدا درآمدن زنگ خطر ویروس کرونا حسب مسئولیت اجتماعی دکتر عادل حیدری نژاد برآن شد تا با تهیه یک آموزش در تقویت سیستم ایمنی بدن با استفاده از روش درمانی هومیوپاتی قدمی در جهت خروج از این بحران و کمک به هم وطنان بردارد .

همانطور که قبلا اطلاع رسانی شده بود از چهاردهم اردیبهشت ماه 1400 برای همیشه این فایل آموزشی از دسترس هم وطنان داخل کشور خارج شد.

در اين فایل آموزشي دكتر عادل حيدري نژاد به شما ياد مي دهد كه چطور با گرفتاری کرونا با استفاده از طب مکمل هومیوپاتی مقابله كنيد. پيشنهاد مي كنم آموزش هاي دكتر عادل حيدري نژاد را از دست ندهيد.آموزش هايي كه حاصل سال ها تجربه طبابت ايشان است.

 

سوال : اين آموزش مناسب چه کسانی نيست ؟
جواب: افرادی كه مبتلا به بدخيمي يا بيماري هاي مزمن جدي هستند.

كساني كه تحت درمان با داروهاي سركوب كننده سيستم ایمني قرار دارند مثل انواع كورتون و … چرا ؟ به اين دليل كه داروي هوميوپاتي با تحريك سيستم ایمني فرد اثرش را در بدن ايجاد مي كند و افراد فوق ایمني ندارند تا داروي هوميوپاتي آن را بتواند تحريك كند فلذا در اين ها اثري ندارد.

کمتر از پنج سال سن و بالاتر از پنجاه سال. 

خانم های باردار و زنان حامله .

کسانی که بیماری های مزمن سخت دارند مثل بیماری قلبی , نارسایی کبد و کلیه و غیره 

افرادی که به هر شکل بدحال هستند مثلا بشدت بی حال بوده یا تنفس سخت دارند و غیره.

 

این آموزش در قالب یک فایل متنی نه صفحه ای با فرمت پی دی اف و به قیمت چهار و صد و پنجاه هزار تومان ارائه می شود .

توافقنامه استفاده از آموزش های دکتر عادل حیدری نژاد :

اگرچه بر این باور هستیم که استفاه از آموزش های ما برای استفاده کننده های از آن ها بسیار سودآور بوده ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق به خرید آن ها نمی کنیم .من معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست  .

از آن جایی که موضوع اصلی وب سایت ما تمرکز بر طب هومیوپاتی دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا ما هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز عادی کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از آموزش های هومیوپاتی خود نکرده و نخواهیم کرد.

شرط اصلی و اساسی در خرید آموزش های ما اعتماد کامل و باور شما به ماست.در صورتی که به هر دلیل نمی توانید به ما اعتماد کنید و ما را باور داشته باشید در این صورت این آموزش اصلا به درد شما نمی خورد .

سفارش آموزش های ما به منزله مطالعه کامل توافقنامه خرید از وب سایت دکتر عادل حیدری نژاد , توسط خریدار و قبول ضمنی , تمام و کمال مندرجات این صفحه از سوی ایشان می باشد .با ثبت سفارش این آموزش , شما متعهد شده اید که تحت تاثیر نوشته های وب سایت ما ترغیب به خرید نشده بلکه پس از تحقیق و تفحص در فضای اینترنت و سوال و جواب از جامعه , خود به این نتیجه رسیده اید که این آموزش مناسب شماست .مسئولیت استفاده از این آموزش بر عهده خریدار می باشد .