سوالات متداول

آیا فرزند شما دچار مشکل …  شده ؟

آیا تمایل دارید از مشاوره هومیوپاتی ما استفاده کنید ؟

 

 

دوستان , اگر موارد بالا در مورد شما صدق می کند پس لطفا تا انتها بدقت و با حوصله کافی مطالعه بفرمائید.

 

 توافقنامه خرید از پزشک آنلاین :  در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده از مشاوره های ما صرفا برعهده متقاضی آن می باشد و فرض را بر این می دانیم که بازدید کننده های محترم  وب سایت ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از دانش دکتر عادل حیدری نژاد و نیز با اعتماد کامل نسبت به شخصیت ایشان این مشاوره را سفارش داده اند و مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند.

 

 

از این که درمان به روش هومیوپاتی را انتخاب کرده اید به شما تبریک می گویم.من دکتر عادل حیدری نژاد هستم و قرار است در طی این مسیر افتخار درمانگری شما را داشته باشم.برخود واجب دانستم در همین ابتدای کار جواب سوالاتی که در طی مدت ده سال تجربه درمانی در ذهن بیماران ایجاد شده است را برای شما گردآوری کنم ,شاید سوال شما هم در این لیست پاسخ داده شده باشد.

 

 

سوالات متداول:

سوال: آیا منظور شما این است که فرزند من در صورت استفاده از مشاوره شما, بهبودی ۱۰۰ درصد پیدا می کند؟

جواب :خیر, ابدا منظورم این نیست. بله ممکن است وی با این درمان بهبودی عالی پیدا کنید ولی امری قطعی نیست. سوال من از شما این است اگر چنانچه بعد از مراجعات پزشکی مکرر و ناامید شدن , او با این درمان بتواند فقط ۲۰ درصد بهبودی بیشتر پیدا کند آیا برای شما اهمیت ندارد؟  به نظر من اگر من فقط  ده درصد افزون بر سایر معالجات همکاران, بتوانم باعث بهبودی وی بشوم پس این نشان می دهد که من در کارم موفق بوده ام.در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید.

 

 

 

 سوال: آیا شما بابت نتیجه درمانی مثبت فرزندم به من تضمین می دهید؟

جواب :خیر .در هومیوپاتی پاسخ درمانی به عوامل متعددی بستگی دارد که مجال توضیح آن ها در اینجا نیست.ولی بیمارانی که قبلا نزد اینجانب با این روش خوب شده اند می تواند بزرگترین ضمانت برای شما باشد.با کمی تحقیق در اینترنت و یا آشنایان با آن می توانید آشنا بشوید.

 

 

 سوال: آیا روند بهبودی در هومیوپاتی مشابه همان چیزی است که در پزشکی کلاسیک سراغ داریم یا به گونه ای دیگر است؟

جواب :روند بهبودی کاملا در روش هومیوپاتی با پزشکی کلاسیک فرق دارد و این تفاوت به قدری فاحش است که مجال توضیح آن در این چند سطر نیست.برای همین برای این که بعدا با هم دچار مشکل نشویم از همین حالا باید ببینید که آیا می توانی به من اطمینان کنید یا خیر؟

 

سوال :چه کسانی مناسب مشاوره هومیوپاتی نیستند؟

جواب: افرادی که تحت درمان با داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی مثل کورتون ,شیمی درمانی, رادیوتراپی بوده, کسانی که سابقه سکته قلبی یا مغزی دارند, افراد مصرف کننده مواد افیونی از جمله قلیان و یا سن بیشتر از ۴۵ سال دارند مناسب انجام مشاوره هومیوپاتی با من نیستند.

 

سوال : آیا با شروع درمان هومیوپاتی لازم است داروهای شیمیایی فرزند خود را قطع کنم؟

جواب :خیر, ابدا. فرزند شما لازم است در تمام مدتی که به اینجانب مراجعه می کند حتما تحت نظر پزشک متخصص معالج خودتان قرار داشته باشد.اثبات و تایید روند بهبودی فرزند شما با درمان های من برعهده ایشان خواهد بود.

 

 

سوال : آیا با شما به ایمیل ها , تلفن ها و یا درخواست های تلگرامی من جواب می دهید ؟

جواب :خیر, ابدا. راه ارتباطی من با شما فقط و فقط از طریق ارسال تیکت درخواست پشتیبانی از منوی اصلی سایت است.یا می توانید روی لینک زیر کلیک کنید.

http://amoozeshehomeopathy.ir/support

 

 

سوال : آیا باید در مدت استفاده از داروی هومیوپاتی پرهیز غذایی را حفظ کرد ؟

جواب :بله .این پرهیز شامل قهوه ,نسکافه, سیر, موسیر و هر گونه داروهای گیاهی است .

 

سوال : از کدام داروخانه باید داروهای هومیوپاتی تجویزی شما را تهیه کنم ؟

جواب :داروخانه دکتر مفید     ۰۹۱۲۱۴۹۵۹۱۱ .

نام دارو را به صورت خوانا و درست برای شماره بالا تلگرام , واتساپ و یا پیامک کنید و بعد از هماهنگی بصورت حضوری و یا از طریق پیک درب منزل تحویل بگیرید.

 

 

 

در انتها از شما تقاضا می کنم حتما از لینک زیر دیدن کنید:

توافقنامه خرید از پزشک آنلاین

 

 

 

 

 

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران با ۲۵ سال سابقه طبابت است. وی تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در سیستم هومیوپاتی ایران است.