immunity

 

آخرین اخبار درباره سرطان از بیمارستان جان هاپکین

قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان

 

  1. هر کدام از ما دارای سلول های سرطانی در بدن خود هستیم .این سلول های سرطانی در آزمایش های استاندارد خود را نشان نمی دهند تا آن که به مقدار چند میلیارد سلول افزایش یابند.

 

 

زمانی که پزشکان به اشخاص مبتلا به سرطان اعلام می کنند که دیگر در بدن آنها سلول سرطانی وجود ندارد ، این حالت فقط بدان معناست که آزمایش ها دیگر قادر به ردیابی و پیدا کردن سلول های سرطانی نیست زیرا آن سلول ها به مقدار قابل رد یابی شدن در بدن وجود ندارند.

 

۲)  سلول های سرطانی بین شش تا ده مرتبه در دوره زندگی یک انسان پیدا می شوند.

۳)  زمانی که سیستم ایمنی انسان قوی باشد سلول های سرطانی از بین می روند و از ایجاد تومور سرطانی جلوگیری می شود.

۴) زمانی که شخص , بیماری سرطان دارد نشانه آنست که وی دارای نقص ایمنی شده است . این نقص ممکن است منشاء ژنتیک ، محیطی ، غذایی و عواملی درشیوه زندگی داشته باشد.

 

 

یک راه موثر برای جلوگیری از ابتلا به سرطان ,داشتن سیستم ایمنی سالم است .با طب مکمل هومیوپاتی سیستم ایمنی عالی را برای خود رقم بزنید.

 

لطفا این پیام را برای تمام کسانی که دوستشان دارید ارسال کنید. این مقاله را باید برای هر کسی که درزندگی برای شما اهمیت دارد ارسال کنید.

 

 

 

آیا فرزند شما زیاد مریض می شود ؟

 

آیا تمایل دارید از آموزش دکتر عادل حیدری نژاد برای تقویت سیستم ایمنی کودک خود استفاده کنید ؟

در این فایل آموزشی دکترعادل حیدری نژاد خلاقانه به شما یاد می دهد که چطور ایمنی بدن طفل خود با استفاده از طب مکمل هومیوپاتی ارتقا بدهید.

 

 پیشنهاد می کنم آموزش های دکتر عادل حیدری نژاد را از دست ندهید.آموزش هایی که حاصل سال ها تجربه طبابت هومیوپاتی ایشان است.

 

دوستانی که این فرصت را از دست می دهند هیچ کس را بجز خود نباید سرزنش کنند.

 

 

 

برای مشاهده ادامه متن آموزشی و یا لینک ثبت تیکت مشاوره پزشکی لازم است اشتراک ویژه داشته باشید.چنانچه قبلا اشتراک ویژه تهیه کرده اید از این قسمت وارد شوید .بعد از ورود موفق بقیه متن آموزشی و نیز لینک ثبت تیکت مشاوره برای شما بصورت کامل نمایش داده می شود.

 

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران با ۲۵ سال سابقه طبابت است. وی تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در سیستم هومیوپاتی ایران است.