وب سایت جامع طب اطفال ایران ,معتبرترین منبع برای والدین

وب سایت جامع طب اطفال ایران ,معتبرترین منبع برای والدین

دکتر عادل حیدری نژاد ,عضو آکادمی اطفال آمریکا و تنها هومیوپات اطفال رجیستر شده ایران

محل لوگو

آمار سایت

نظرسنجی سایت

به نظر شما محتوای وب سایت ما چگونه است ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 42
  • بازدید دیروز : 602
  • بازدید کل : 37138

آموزش درمان حالت تهوع و استفراغ کودکان در خانه با طب هومیوپاتی


آموزش درمان حالت تهوع و استفراغ کودکان در خانه با طب هومیوپاتی

استفراغ و حالت تهوع در کودکان تقریبا مشکلی است که به مراتب بیشتر از بیماری های دیگر رخ می دهد که چرا کودک شما دست آلوده ی خود را مدام به دهان می زند و با ورود میکروب ها دچار حالت تهوع می شود .

 

استفراغ کردن زمانی رخ می‌دهد که انقباضات عضلات دیواره‌های معده موجب می‌شود که مقدار زیادی از محتویات معده به طرف بالا و به مری بازگردند و از طریق دهان (یا بینی) خارج شوند. استفراغ با بالا آمدن غذا یا تف کردن متفاوت است. منظور از بالا آمدن غذا یا تف کردن این است که مقداری از غذا یا مایعات، بدون اراده به دهان باز می‌گردند. در این حالت غذاها از مری بالا می‌آیند و وارد دهان می‌شوند.

بالا آمدن غذا یا تف کردن آن در بین نوزادان بسیار شایع است و موضوع نگران‌کننده‌ای نیست. اما استفراغ کردن در صورتی که موجب از دست دادن مقدار زیادی از مایعات شده و منجر به بی‌آب شدن بدن کودک شود، می‌تواند خطرناک باشد.

اگر کودک شما استفراغ می‌کند و نگران وضعیت او هستید، لازم است که به پزشک مراجعه کنید. متخصص اطفال می‌تواند مشکل اصلی کودک شما را تشخیص دهد و بهترین روش درمانی مناسب را تجویز کند.

روش‌های درمانی به طور کلی شامل دارودرمانی و تجویز محلول هیدراته کردن بدن و آب‌رسانی به بدن است تا از کم آب شدن بدن که ناشی از استفراغ است، جلوگیری شود. 

  

همه ما بدرستی می دانیم بخش اعظم درگیری های مربوط به سلامت کودکان که وقت و بی وقت گریبانگیر والدین آن ها می شود و موجب صرف هزینه ها و نگرانی های بسیار برای ایشان می شود در ارتباط با مشکل استفراغ است.با یادگیری طب هومیوپاتی بدون نیاز به مراجعات پزشکی می شود با موفقیت از پس این مشکل برآمد.

اصلا لازم نیست نگران باشید .نیازی نیست در دوره های آموزشی دانشگاهی گران قیمت , طولانی و پیچیده هومیوپاتی شرکت کنید.من مسیر را برای شما کوتاه کرده ام.

در این آموزش ها که به صورت فایل های متنی پی دی اف بسیار راحت و قابل فهم می باشد طریقه درمان بیماری های شایع را به روش هومیوپاتی توضیح داده ام به نحوی که عامی ترین افراد جامعه بدون این که حتی یک سطر هم در مورد هومیوپاتی آموزش دیده باشند می توانند از تاثیر آن بهره مند شوند.

  

هومیوپاتی درمانی است كه با تحریك سیستم ایمنی به بالا بردن سطح سلامتی یاری می رساند. هر چه دستكاری های قبلی سیستم ایمنی كمتر باشد، پاسخ دهی هومیوپاتی بهتر است لذا افرادی كه در طول عمر خود داروی كمتری مصرف كرده باشند، مورد بهتری برای این درمان هستند.

هومیوپاتی روش درمانی است که بیش از دویست سال در کشورهای متمدن و پیشرفته با موفقیت امتحان خود را پس داده است.شما هم می توانید این آموزش را بکار ببرید و از مزایای آن بهره مند شوید.

 

آیا فرزند شما دچار استفراغ یا تهوع شده ؟

آیا تمایل دارید فرزند شما درد تزریقات را تحمل نکند ؟

آیا تمایل دارید فرزند شما عوارض آنتی بیوتیک ها را متحمل نشود ؟

آیا تمایل دارید از آموزش های هومیوپاتی دکتر عادل حیدری نژاد برای رفع مشکل کودک خود استفاده کنید ؟

با مصرف کم تر آنتی بیوتیک ها ,فرزندتان را از سراشیبی سقوط در دام سرطان نجات دهید. 

 

نکته : در صورتی که با آموزش های من بعد از گذشت حداکثر 12 ساعت فرزند شما حداقل ۶٠ درصد بھبودی نیافت لازم است وی را حتما نزد متخصص اطفال ببرید.

 

نتیجه تصویری برای مسئولیت پزشکان

اگرچه بر این باور هستم که استفاه از آموزش های من برای استفاده کننده های از آن ها بسیار سودآور بوده و ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق به خرید آن ها نمی کنم .معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست .

 

ما همین جا اعلام می داریم هدف اصلی ما ارتقا سطح سلامت افراد جامعه با استفاده از اصول کاملا علمی و تایید شده طب هومیوپاتی تحت نظارت اداره طب مکمل وزارت بهداشت کشور ایران است ولی هیچ ادعایی در اثبات خودمان و رد سایرین نداریم.

ما فایل های آموزشی زیادی را در وب سایت خود قرار داده و می دهیم که روش طب مکمل هومیوپاتی را در درمان بیماری های پزشکی رایج ارائه می دهد ولی هیچ اصراری در قانع کردن جامعه برای استفاده از آن ها نداریم و معتقد هستیم خود افراد با مطالعه و تحقیق متوجه صلاح خود می شوند.

بر همین اساس و در همین جا اعلام می داریم که مسئولیت استفاده از فایل های آموزشی ما صرفا برعهده متقاضی آن ها می باشد و فرض را بر این می دانیم که بیماران ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از نحوه درمان هومیوپاتی و توانایی ها و محدودیت های درمانی آن و با اعتماد کامل نسبت به دکتر عادل حیدری نژاد این آموزش ها را خریداری کرده مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند.

 

درخواست خرید این آموزش به منزله مطالعه کامل توافقنامه خرید از پزشک آنلاین توسط خریدار و قبول ضمنی مندرجات آن از سوی ایشان می باشد .

 

 سوال : چرا این فایل این قدر گران است ؟

جواب : شما بابت یک فایل کامپیوتری این مبلغ را نمی پردازید بلکه بابت دانش و تجربه بیست و شش ساله دکتر عادل حیدری نژاد این مبلغ را هزینه می کنید .

 

سوال : داروهای هومیوپاتی را که شما در این آموزش معرفی کرده اید از کدام داروخانه می توان تهیه کرد ؟

جواب : در داخل فایل آموزشی ما نام و آدرس داروخانه برای تهیه ذکر شده است . بعد از سفارش دارو دو روز طول می کشد تا دارو از طریق پیک بدست شما برسد.از آن جایی که دو روز زمان کمی نیست پس عاقلانه است ,شما این آموزش را هر چه سریع تر تهیه و مطالعه کرده و داروها را برای مواقع لزوم در منزل داشته باشد تا احیانا در مواقع تعطیلات و ساعات دیروقت مشکلی در تهیه آن ها پیدا نکنید. 

 

سوال: آیا منظور شما این است که استفراغ فرزند من در صورت استفاده از آموزش شما, صد در صد خوب خواهد شد؟

جواب :خیر, ابدا منظورم این نیست. فقط وجود خداوند ,مطلق است و بقیه مسایل در این دنیا نسبی است.این پیغام برای والدینی که آن را دریافت می کنند می تواند منعکس کننده خیلی چیزها باشد. کسانی که قبلا از آموزش های من استفاده کرده اند بزرگترین گواه و ضمانت برای شما خواهند بود. با صرف کمی وقت در اینترنت به اطلاعات خوبی در این زمینه دست خواهید یافت .

دوستان , شرط اول که آموزش من برای شما موثر واقع شود این است که دقیقا دستورات آن را به طور صحیح بکار ببرید.طبیعی است ,در صورت عدم انجام صحیح آموزش های داده شده درمان موثر واقع نخواهد شد. من به شما قول می دهم ,در صورت اجرای درست و کامل آموزش ها , به احتمال زیاد مشکل کودک شما رفع خواهد شد .

 

سوال : این آموزش مناسب چه کودکانی نیست ؟

جواب : 1-کودکانی که تحت درمان با داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی مثل انواع کورتون و ... قرار دارند .

2-کودکان کمتر از سن دو سال.

و 3- کودکاتی که دچار علایم کم آبی شدید مثل بی قراری,ضعف عمومی . کاهش حجم ودفعات دفع ادرار هستند.

 

 

سوال : این آموزش مناسب برای چه والدینی نیست ؟ 

جواب : اگرچه بر این باور هستم که استفاه از آموزش من برای استفاده کننده های از آن ها بسیار سودآور بوده ضامن سلامت واقعی آن هاست ولی هرگز دیگران را ترغیب و تشویق به خرید آن ها نمی کنم .معتقدم همه کس مناسب همه چیز نیست .

 

به عبارتی ساده تر این فایل آموزشی اصلا بدرد افراد ذیل نمی خورد : 

⛔آخرین و مهمترین نکته را اول از همه می نویسم.والدینی که به هر دلیل نمی توانند ما را باور کنند. 

⛔والدینی که سال ها با روش های سنتی ویزیت شدن در مطب خو گرفته اند. 

⛔والدینی که معتقدند کیسه دارو هر چقدر سنگین تر باشد پزشک حاذق تر است. 

⛔والدینی که فکر می کنند هر چقدر نسخه گرانتر و دست نیافتنی تر باشد یعنی پزشک بیشتر می فهمد. 

⛔والدینی که عادت کرده اند در نسخه آن ها باید حتما یک کورتون مثل دگزامتازون و دو قلم آنتی بیوتیک وجود داشته باشد. 

⛔والدینی که از تغییر می ترسند و اصلا تمایل ندارند چیزهای جدید را امتحان کنند. 

⛔والدینی که به سر و شکل و ظاهر خود بیشتر از سلامت فرزندشان اهمیت می دهند. 

⛔والدینی که با خریدها و مشاوره های اینترنتی غریبه هستند. 

⛔والدینی که ساعت ها وقت خود را حاضرند بی هدف در شبکه های اجتماعی به هدر بدهند.
⛔والدینی که برای چیزهای بیهوده ای حاضرند با لذت و رضایت هزینه کنند الا سلامت خود و خانوده شان.
⛔والدینی که فکر می کنند سرمایه گزاری یعنی فقط خرید سکه ,دلار ,مسکن و ... و در واقع نمی توانند درک کنند که بزرگترین سرمایه گزاری در حیطه سلامت است.
⛔و در نهایت والدینی که به همه کس و همه چیز در این مملکت بدبین هستند و دائم فکر می کنند دیگران می خواهند سر آن ها را کلاه بگذارند. 

 

 

در نهایت , چنانچه این آموزش توانست کمکی به حل مشکل فرزند شما بکند , لطفا ما را از دعای خیر خود بهره مند کنید. 

ممنون

 


مبلغ قابل پرداخت 99,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 125

برچسب های مهم

مراجعه حضوری : همت غرب -اتوبان شهید خرازی -بیمارستان فوق تخصصی تریتا -کلینیک کودکان

جمعه ها :اورژانس بیمارستان کودکان تهران - تقاطع خيابان ولي عصر و خيابان طالقاني - تلفن 66464425- 66464669 - 66464823

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما