وب سایت جامع طب اطفال ایران ,معتبرترین منبع برای والدین

وب سایت جامع طب اطفال ایران ,معتبرترین منبع برای والدین

دکتر عادل حیدری نژاد ,عضو آکادمی اطفال آمریکا و دپارتمان اطفال-نوزادان بیمارستان فوق تخصصی تریتا

محل لوگو

نظرسنجی سایت

به نظر شما محتوای وب سایت ما چگونه است ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 82
  • بازدید دیروز : 381
  • بازدید کل : 64789

دانش هومیوپاتی دکتر عادل حیدری نژاد شاید بتواند مشکل طبی کودک شما را درمان کند


دانش هومیوپاتی دکتر عادل حیدری نژاد شاید بتواند مشکل طبی کودک شما را درمان کند

 

من فقط بیمارانی را ویزیت می کنم که از سوی یک همکار پزشک متخصص معرفی شده باشند .در تمام مدتی که تحت درمان من می باشید حتما لازم است تحت نظر پزشک متخصص معالج خود هم باشید .

 

هومیوپاتی درمانی است كه با تحریك سیستم ایمنی به بالا بردن سطح سلامتی یاری می رساند. هر چه دستكاری های قبلی سیستم ایمنی كمتر باشد، پاسخ دهی هومیوپاتی بهتر است لذا افرادی كه در طول عمر خود داروی كمتری مصرف كرده باشند، مورد بهتری برای این درمان هستند. 

هومیوپاتی روش درمانی است که بیش از دویست سال در کشورهای متمدن و پیشرفته دنیا با موفقیت امتحان خود را پس داده است.شما هم می توانید این مشاوره را بکار ببرید و از مزایای آن بهره مند شوید.

تمام دوستانی که در خارج از کشوز زندگی می کنند با عبارت هومیوپاتی یا Homeopathic Medicine به خوبی آشنایی دارند. 

در حال حاضر، هومیوپاتی در سطح دنیا به عنوان یک طب آکادمیک پذیرفته شده است، به گونه ای که در سازمان بهداشت جهانی نیز به عنوان یک دپارتمان پذیرفته شده و پزشکان در این حوزه مشغول به فعالیت هستند.  

از این که درمان به روش هومیوپاتی را انتخاب کرده اید به شما تبریک می گویم.من دکتر عادل حیدری نژاد هستم و قرار است در طی این مسیر افتخار درمانگری فرزند شما را داشته باشم.برخود واجب دانستم در همین ابتدای کار جواب سوالاتی که در طی مدت ده سال تجربه درمانی در ذهن بیماران ایجاد شده است را برای شما گردآوری کنم ,شاید سوال شما هم در این لیست پاسخ داده شده باشد.

 

سوال : آیا می توانم بیشتر در مورد دکتر حیدری نژاد اطلاعات بدست بیاورم ؟ 

جواب : لطفا روی لینک زیر کلیک کنید : 

http://adelheidarinejad.ir/shop-about

  

سوال :هومیوپاتی در درمان چه بیماری‌هایی موثر است؟

 جوابهومیوپاتی مانند واکسیناسیون رفتار می‌کند؛ به طوری که مقاومت بدن در برابر بیماری‌ها افزایش می‌یابد. بطور مثال در کودکانی که سرماخوردگی مکرر دارند، هومیوپاتی موجب کاهش این روند می‌شود یا اگرفردی دچار سردرد می‌شود، این درمان موجب بهبود سردرد او می‌شود. 

به طورخلاصه می‌توان گفت اگر کودکی علایم جسمی مثل آسم , آلرژی , رفلاکس گوارشی , یبوست و ...  دارد وقتی درمان همیوپاتی را شروع می‌کند همه این بیماری ها بهبود پیدا می‌کنند. در واقع ما نمی‌توانیم بگوییم هومیوپاتی برای درمان بیماری خاصی کاربرد دارد، بلکه در درمان تمام بیماری‌ها تا حدی موثر است.

 من از پذیرش کودکان سرطانی ,بیماران بدحال یا اورژانسی,مشکلات ژنتیکی و بیماری های لاعلاح در علم پزشکی معذورم .

 سوال: آیا منظور شما این است که فرزند من در صورت استفاده از مشاوره شما, بهبودی 100 درصد پیدا می کند؟

جواب :خیر, ابدا منظورم این نیست. بله ممکن است وی با این درمان بهبودی عالی پیدا کنید ولی امری قطعی نیست. سوال من از شما این است اگر چنانچه بعد از مراجعات پزشکی مکرر و ناامید شدن , او با این درمان بتواند فقط 20 درصد بهبودی بیشتر پیدا کند آیا برای شما اهمیت ندارد؟ به نظر من اگر من فقط ده درصد افزون بر سایر معالجات همکاران, بتوانم باعث بهبودی وی بشوم پس این نشان می دهد که من در کارم موفق بوده ام.در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید.

به طور کلی, ما در شروع درمان برای هیچ بیماری , درصد بهبودی نمی توانیم پیش بینی کنیم. 

سوال: آیا شما بابت نتیجه درمانی مثبت فرزندم به من تضمین می دهید؟

جواب: خیر .در هومیوپاتی پاسخ درمانی به عوامل متعددی بستگی دارد که مجال توضیح آن ها در اینجا نیست.ولی بیمارانی که قبلا نزد اینجانب با این روش خوب شده اند می تواند بزرگترین ضمانت برای شما باشد.با کمی تحقیق در اینترنت و یا آشنایان با آن می توانید آشنا بشوید. 

سوال:چه کسانی مناسب مشاوره هومیوپاتی نیستند؟

جواب: افرادی که تحت درمان با داروهای تضعیف کننده سیستم ایمنی مثل کورتون ,شیمی درمانی, رادیوتراپی بوده, کسانی که سابقه سکته قلبی یا مغزی دارند, افراد مصرف کننده مواد افیونی از جمله قلیان ,مناسب انجام مشاوره هومیوپاتی با من نیستند. 

سوال : فرزند من به چند بار مشاوره نیاز دارد ؟

جواب :کودک شما به حداقل  12 بار مشاوره غیرحضوری با ما به فواصل زمانی هر یک تا چهار هفته نیاز دارد .   

سوال : چطور می توانم از مشاوره با شما بهره مند بشوم ؟

جواب : برای مشاوره , لازم است با کلیک روی لینک زیر ,درخواست خود را دایرکت کنید .

www.instagram.com/adelheidarinejad.ir

دوستان ,حتما دقت بفرمایید من فقط بیمارانی را ویزیت می کنم که از سوی یک همکار پزشک متخصص معرفی شده باشند .در تمام مدتی که تحت درمان من می باشید حتما لازم است تحت نظر پزشک متخصص معالج خود هم باشید .

سوال : مبلغ مشاوره چه مقدار است و از چه طریق می توانم پرداخت کنم ؟

جواب : ما برای مشاوره مبلغ خاصی مشخص نکرده ایم و آن را به سخاوتمندی خود شما واگذار کرده ایم .شما می توانید هزینه هر بار مشاوره را از طریق لینک زیر پرداخت کنید:

https://payping.ir/d/NLyW

 

و اما آخرین سوال :آیا درمان هومیوپاتی امن است ؟

جواب : طب هومیوپاتی مثل تیغ دو لبه است .اگر طب هومیوپاتی توسط یک فرد آکادمیک انجام شود بسیار سودمند و امن است و در صورتی که توسط یک نفر بی تجربه و بدون تحصیلات دانشگاهی مرتبط انجام شود می تواند بسیار مضر و خطرناک باشد .

 

توافقنامه درخواست مشاوره : 

از آن جایی که موضوع اصلی وب سایت ما تمرکز بر طب هومیوپاتی ,مدیکال اینفورماتیک و پزشکی شخصی یاPersonalized Medicine دارد و متاسفانه این مفاهیم برای اکثریت قریب به اتفاق هموطنان داخل کشور غریب و دور از ذهن می باشد لذا ما هیچ سعی و تلاشی برای قانع کردن مردم عزیز کشور خود و تشویق یا ترغیب آن ها به استفاده از مشاوره های خود نکرده و نخواهیم کرد . 

سفارش مشاوره هومیوپاتی ما به منزله مطالعه کامل توافقنامه خرید از وب سایت دکتر عادل حیدری نژاد , توسط خریدار و قبول ضمنی , تمام و کمال مندرجات این صفحه از سوی ایشان می باشد . 

شما متعهد می باشید که توافقنامه خرید از سایت را کاملا درک کرده و آن را پذیرفته اید.  

سلب مسئولیت 

مسئولیت استفاده از مشاوره ما صرفا برعهده متقاضی آن ها می باشد و فرض را بر این می دانیم که بیماران ما با اطلاع و شناخت کافی و لازم از نحوه درمان هومیوپاتی و توانایی ها و محدودیت های درمانی آن و با اعتماد کامل نسبت به دکتر عادل حیدری نژاد این مشاوره ها را خریداری کرده مسئولیت همه چیز را بطور کامل می پذیرند. 

 

شاید این مطلب هم برای شما مفید باشد: 

مبلغ قابل پرداخت 0 تومان

  انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۷               تعداد بازدید : 376

برچسب های مهم

ما را در اینستاگرام دنبال کنید : adelheidarinejad.ir@

برای استفاده از مشاوره های وب سایت , باید درخواست خود را به اینستاگرام ما دایرکت کنید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما