دوره حضوری آموزش هومیوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد

دوره حضوری آموزش هومئوپاتی توسط دکتر عادل حیدری نژاد

سوال :چرا و به چه دلیل باید هومیوپاتی یاد بگیرید ؟

 

دانش قدرت است .هر دانشی روزی به کار می آید و صد البته دانشی که بتواند هزینه ها و مشکلات درمانی شما و عزیزانتان را آن هم در شرایط امروزی بسیار کاهش دهد.

 

 

 

بعد از گذراندن دوره آموزشی ما :

۱-شما می توانید بسیاری از بیماری های رایج را در خود و اطرافیان با استفاده از طب هومیوپاتی با کیفیت بالا درمان کنید.

۲-هزینه های مراجعات پزشکی و تهیه داروهای شیمیایی برای شما بسیار کاهش می یابد.

۳-ریسک ناشی از عوارض داروها و آنتی بیوتیک ها در شما کاهش می یابد.

۴-مقاومت بدن شما بمرور در برابر ابتلا به بیماری های عفونی و انواع سرطان ها بالا می رود.

۵-با استفاده از این طب آرامش ذهنی و کیفیت خواب شما بهبود خواهد یافت.

و …

این ها تنها بخش بسیار کوچکی از دستاوردهایی است که با طی کردن این دوره عاید شما می شود!.

 

 

نتیجه تصویری برای سوال

سوال : آیا کسی که وضع مالی بسیار خوبی دارد و می تواند به راحتی از دانش بهترین پزشکان داخل و خارج کشور برای درمان مشکلات جسمی خود استفاده کند نیازی به گذراندن این دوره دارد ؟

جواب : اگر وی از سلامت جسمی و روحی کامل برخوردار است و هیچ مشکلی در زندگی ندارد و عمیقا در حال لذت بردن از زندگی بوده و کاملا مفید برای اجتماع است پس در این صورت جواب خیر است .

 

 

 

نتیجه تصویری برای هاله انرژی

توضیح کامل درباره انرژی بدن انسان:

هاله های انرژی با فرکانس مغز و تفکر انسان مرتبط هستند. هاله های انرژی قابل باردار شدن است , اگر تفکر انسان منفی باشد هاله منفی و اگر مثبت باشد هاله مثبت است. به این ترتیب که اندیشه های مثبت، مهر آمیز، خیرخواهانه، سرشار از توانمندی، هوش و خلاقیت بر هاله اثر مثبت دارد و سطح انرژی های آن را بالا میبرد و از نظر کمی نیز میتواند هاله انسان را بزرگتر نماید .

 

برعکس اندیشه های منفی، بدبینی ها، احساس تنفر از خود و دیگران، حسادت، خشم و هر گونه اندیشه بد برهاله اثر تخریبی میگذارد و سطح انرژی های آن را بشدت کاهش میدهد و انرژی زیادی از انسان می گیرد.

وقتی در مکانی احساس بدی میکنید بدین معناست که آن محل از انرژی های منفی اشباع شده است و یا وقتی فردی این تاثیر را روی شما می گذارد یعنی او حامل انرژی منفی است . جالب است که این انرژی حتی هنگام فکر کردن به کسی ، حرف زدن ، گوش کردن و… به صورت چه مثبت و چه منفی منتقل میشود .

انجام عبادات و اعمال مذهبی مطابق با اعتقادات و نیز رعایت اصول صحیح انجام آن یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار بر افزایش سطح انرژی های هاله می باشد.

 

نتیجه تصویری برای موفقیت

لطفا تا به آخر با دقت بخوانید و آن را به آن آنهایی که واقعا دوست دارید هدیه بدهید.

می خواهم با شما در مورد موفقیت و مثبت اندیشی صحبت کنم.

موفقیت  ! مگر ممکن است کسی با این واژه آشنایی نداشته باشد.بله کاملا صحیح است .در مورد موفقیت و راه های رسیدن به آن بخصوص در چند سال اخیر چه در کشور خودمان و چه در خارج از ایران بسیار تحقیق و قلم فرسایی شده است از جمله مجله موفقیت و …

چیزهایی که می دانید را نمی خواهم دوباره به شما یادآوری کنم بلکه قصد من این است که توجه شما را به جنبه هایی که تاکنون به آن دقت نکرده اید معطوف کنم.

 

حتما شما با قانون جذب و رابطه آن با موفقیت آشنا هستید.حتما شما هم از جمله افرادی هستید که می دانید که هر چیزی هم جنس خود را جذب می کند می دانید که آدم های مثبت اندیش شرایط و موقعیت های خوب را به زندگی خود جذب می کنند و آدم های منفی گرا شرایط بد را.

 

مولوی می گوید:

این جهان کوه است و فعل ما ندا

 سوی ما آید صداها از ندا

  

 

همه شما شنیده اید که می گویند هر چی سنگ است مال پای لنگ است و مثال ها و دلایل قانع کننده بسیار از این دست. نکته ای که سنگ بنای صحبت من است این است که حالا که من و همه شما می دانیم که قانون جذبی هم وجود دارد و مشابه افکار ما را به خود ما برمی گرداند پس چرا مثبت اندیش نشویم ,صاحب افکار خوب نشویم, خوبی نکنیم تا همه این ها به خود ما برگردد و ما را در زندگی به موفقیت های بیشمار برساند.بسیار در صدا و سیما یا جراید با مصاحبه های زیاد با افراد روانشناس, استاد دانشگاه ,معلم اخلاق و … مواجه می شویم که ما را دعوت به خوب بودن و نیک اندیش بودن می کنند.شما فکر می کنید که صحبت آن ها برای ما تازگی دارد یعنی خود ما نمی دانیم که نیکی کردن خوب است داشتن انرژی مثبت خوب است!؟

 

آدمی به طور فطری با همه این تعالیم آشنا است !

پس اشکال کجاست؟

 

 

من به شما می گویم.اشکال در این است که می دانیم ولی نمی توانیم!

چرا نمی توانیم؟ موضوع ابدا پیچیده نیست فقط کمی دقت می خواهد.از شما سوال می کنم.آیا ممکن است کسی که عینک با شیشه تیره به چشم زده بتواند اشیا و محیط اطراف خود را به رنگ واقعی ببیند؟

جواب : خیر, کاملا واضح است.

نتیجه تصویری برای بدبینی

خیلی خلاصه و در حد درک عموم جامعه می گویم.

اتفاقات وجود خارجی ندارد بلکه حاصل تغییرات ذهن ماست.برای همین در مواجه با یک اتفاق یکسان افراد واکنش های بسیار متفاوتی از خود نشان می دهند.کسی که عینک بدبینی به چشم زده همه چیز و همه کس را تهدید می بیند به جای دیدن فرصت ها به دنبال تفسیر منفی از وقایع می گردد.برعکس آدم خوش بین در بدترین وقایع به دنبال فرصت ها می گردد .

 

 

نتیجه تصویری برای سوال

سوال: منشا این دید منفی و عینک تیره در کجاست ؟

جواب :ثابت شده است که ۹۵ درصد شخصیت آدمی در ۵ سال اول زندگی شکل می گیرد.ترس ها و اضطراب ها در دوران کودکی حتی در زندگی داخل رحمی ,شوک روحی که به مادر وارد می شود, تحقیرها,  همه و همه می توانند منشا انرژی های منفی ما در دوران بزرگسالی بشوند.

استرس های دوران کودکی محال است که به هیچ طریقی برطرف شوند. این ها وارد ضمیر ناخودآگاه ما می شوند و تولید کننده انرژی های منفی از جمله بدبینی, خساست, دروغ گویی , مردم ستیزی , اختلال شخصیت و ده ها و بلکه صدها رذیله اخلاقی دیگر می شوند.

 

خیلی وقت ها آدم هایی را می بینید که هیچ مشکلی در زندگی ندارند ولی خودشان هم نمی دانند که چرا نمی توانند شاد باشند و از زندگی لذت ببرند و یا به دیگران لذت برسانند ولی در مقابل هستند افرادی که با وجود فقر اقتصادی و شاید مشکلاتی دیگر بسیار شاد و سرحال و مدام در فکر خدمت به دیگران هستند!

ریشه همه این ها در ضمیر ناخودآگاه است.ضمیر ناخودآگاه با داروهای ضد افسردگی و ضد اضطراب درمان نمی شود بلکه سرکوب می شود.

 

 

سرنوشت خود را به عالی تغییر بده:

نتیجه تصویری برای آلبرت انیشتین

آلبرت انیشتین:

“شما باید ابتدا قواعد بازی را بیاموزید تا بتوانید بھتر ازھرکس دیگر بازی کنید.اگر توانایی آموختن چگونگی بازی را نداشته باشید آنگاه بازی با شما بازی خواھد کرد. ھنگامی که شما یک جذب کننده  ناآگاه از واقعیت خود باشید، آنگاه قربانی و بازنده می شوید و در وضعیت سرزنش قرار می گیرید”.

 

متاسفانه در جامعه امروز بسیاری از آدم ھا ساعت ھای زیادی از عمر خود را صرف بیھوده کاری و اتلاف زمان می کنند و طبیعی است که مطابق اصل اثر مرکب راھی جز تجربه شکست برای آن ھا باقی نمی ماند.در این موارد ساده ترین کار آن است که تقصیر را بیندازند گردن والدین ,دیگران یا دولت و به این وسیله عملکرد پایین و اھمال کاری ھای خود را توجیه کنند.

یک تفاوت بسیار مھم افراد موفق با شکست خورده ها این است که موفق ھا فرصت ھا را سریع تشخیص می دھند در حالی که گروه دوم آن قدر تعلل و اھمال کاری می کنند که فرصت بوجود آمده از آنان دور شود.

یکی از فرصت ھای موجود پیش روی شماست.شما به کدامیک از دو گروه بالا تعلق دارید؟

 

اگر انسان شکاک و بدبینی هستی

اگر نسبت به دیگران حسادت و کینه می ورزی

اگر با همسر و فرزندانت در زندگی مشکل جدی داری

اگر بیماری هایی در بدن خودت و اطرافیانت  هست که تشخیص داده و درمان نمی شوند

اگر انسان های بد زیاد در مسیر تو قرار می گیرند

اگر گرفتار مشکل چاقی هستی و هر کاری که می کنی نمی توانی از دست آن خلاص بشوی

و ده ها اگر دیگر ,پس در زمان و مکان درستی قرار داری .اگر شما ھم یکی از موارد بالا را در خودتان دارید پس معلوم می شود که مشاھده این متن توسط شما اتفاقی نبوده است.اصولا ھیچ چیز در دنیا از روی اتفاق رخ نمی دھد, مگر نشنیده اید که گفته اند وقتی دانشجو حاضر است استاد وارد می شود.

 

                                                                                                                             

من را ھم به چشم ھمان استادی که به او احتیاج دارید نگاه کنید.نمی دانم چقدر ازمن شناخت دارید,اگر شناخت کافی نداری می توانی از طریق تحقیق اطلاعات کافی و لازم را بدست بیاورید.نمی دانم چقدر می توانید به من اعتماد کنید البته حق دارید شاید بگویید در این دوره و زمانه آدم به راحتی نمی تواند به دیگران اعتماد پیدا کند که این شاید نشانگر حس بدبینی شما باشد.

 

 

به ھر حال من به خودم و کارم کاملا اعتماد دارم و این مسئله ای نیست که یک شبه ایجاد شده باشد بلکه بودن در مقام درمانگر , معلم و مشاور موفق تحول فردی بیش از سه ھزار انسان و تغییر سرنوشت آن ھا و نه فقط درمان کننده علایم جسمی آن ھا در طی مدت پنج سال برای افراد داخل و خارج از کشور به صورت آنلاین نیز داشتن بیش از بیست هزار ساعت تجربه مداوم در آموزش و درمان هومیوپاتی به من این اجازه را می دھد که راجع به اعتماد به خودم این قدر با صراحت صحبت کنم و خود را استاد قلمداد کنم.

 

نتیجه تصویری برای جیم ران

 

 

دوستان من ,بدانید و آگاه باشید که کسی می تواند راه درست را به دیگران نشان بدھد که خودش قبلا از آن راه رفته باشد.من ھم تا چند سال پیش یکی مثل خیلی از شما بودم با ترس زیاد, ترس از تغییر, خجالتی و با روابط عمومی بسیار پایین و باورهای کهنه ولی توانستم با کمک طب هومیوپاتی و نیز روش ھایی که یاد گرفته بودم با این ترس ھا و …مقابله کنم و حالا اینجا ھستم تا این دانش و روش را با ھر کسی که مایل به تجربه دنیای جدید باشد به اشتراک بگذارم.

نتیجه تصویری برای ادامه

این مطلب به مرور زمان تکمیل می شود .چنانچه مایلید بدانید ماجرا از چه قرار است ادامه آن را پیگیری کنید.

ادامه بزودی …

 

نتیجه تصویری برای رستگاری

 

 

مولوی می گوید:

ای نسخهٔ نامهٔ الهی که توئی

وی آینهٔ جمال شاهی که توئی

بیرون ز تو نیست هرچه در عالم هست

در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی

***********************************************

 

چنانچه مایل به دریافت اطلاعات تکمیلی در باره این دوره فوق العاده ارزشمند هستید , همین حالا فرم زیر را تکمیل کنید :

نتیجه تصویری برای ‪arrow‬‏



دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران با ۲۵ سال سابقه طبابت است. وی تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در سیستم هومیوپاتی ایران است.