My daughter’s urinary infection is still not good

عفونت ادراری دخترم هنوز خوب نشده... چیکار کنم؟؟؟؟

عفونت ادراری دخترم هنوز خوب نشده… چیکار کنم؟؟؟؟

قیمت: ۶۸,۰۰۰ تومان

 

اگر به موقع برای درمان عفونت ادراری فرزندتان اقدام کنید، خیلی زود علائم بهبود در کودک بروز می کند. اما در مواردی که عفونت دیر تشخیص داده شود یا برای درمان آن اقدامی صورت نگیرد، احتمال آسیب های دراز مدت به سیستم دفع ادرار کودک وجود دارد. در این صورت عملکرد کلیه ها مختل میشود و نارسایی کلیه پدید میآید.

نوزادان و بچه های کوچک به مراتب بیشتر در خطر نارسایی کلیوی ناشی از عفونت مجاری ادراری هستند. عفونت مجاری ادراری در نوزادان نارس و نوزادانی که به هر دلیل جریان ادرار در مجاری ادراریشان مختل شده شایعتر است. عفونت ادراری همچنین ممکن است منجر به عفونت های حادی در سراسر بدن شود.     

 

چرا عفونت ادراری در دختر بچه ها شایعتر است؟

مجرای میزراه یعنی مجرایی که ادرار را از مثانه به خارج بدن هدایت میکند در پسران طولی چند برابر دختران دارد. کوتاه بودن این مجرا در دختران باعث میشود میکروب ها راحت تر به قسمت های داخلی تر بدن و مثانه برسند و زمینه ابتلا به عفونت را ایجاد کنند.

از طرفی چسبندگی قسمت خارجی دستگاه تناسلی دختران، این جنس را نسبت به عفونت ادراری مستعدتر می کند. اگر فرزندتان دختر است مراقب باشید اندام تناسلی او را با صابون ها و مواد شوینده قوی تحریک نکنید.

به علاوه بعد از تعویض پوشک، دستشویی و هنگام استحمام، اندام تناسلی او را از جلو به عقب بشویید تا باکتر ی های روده ای و ناحیه مقعد کمتر به سمت سیستم دفع ادرار بیایند و تعداد باکتری های این ناحیه در حداقل بمانند.

منبع: niniban.com

 

آیا کودک شما مبتلا به عفونت ادراری  شده است؟

آیا روش های مختلف درمانی را امتحان کرده اید؟

آیا از عود مکرر خسته و ناامید شده اید؟

آیا تمایل دارید از نصایح و توصیه های درمانی و هومیوپاتی دکتر عادل حیدری نژاد استفاده کنید؟

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران با ۲۵ سال سابقه طبابت است. وی تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در سیستم هومیوپاتی ایران است.