New virus in Iran; Get help with homeopathy

ویروس جدید در ایران ; درمان با هومیوپاتی می تواند نگرانی های شما را رفع بکند
یه ویروس جدید اومده؟ کسی راجع بهش میدونه؟
قیمت: ۹۹,۰۰۰ تومان
یه ویروس جدید اومده؟ کسی راجع بهش میدونه؟ محمد مهدی گویا، رئیس اداره بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت درباره شائبه شیوع نوع جدید ویروس سرماخوردگی در کشور گفت: معمولاً ویروس سرماخوردگی در فصول سرد سال شایع می‌شوند و هیچ چیز غیرمعمولی رخ نداده است.

 

 

 

 

 

به نوشته روزنامه ایران، گویا گفت: این‌گونه نیست که بگوییم سویه جدیدی از ویروس سرماخوردگی در کشور شایع شده و مردم را نگران کنیم. امسال هیچ نوع ویروس جدیدی که بتواند منجربه عفونت‌های حاد تنفسی و سرماخوردگی‌های مزمن شود شناسایی نشده است. دکتر گویا درباره تأثیر آلودگی هوا و بارش‌های دیرهنگام در شش ماهه دوم سال بر شیوع و شدت ویروس سرماخوردگی نیز عنوان کرد: آلودگی هوا منجربه تشدید عفونت‌های ویروسی می‌شود اما ویروس را در هوا پراکنده نمی‌کند.

 

او در همین زمینه به بیماران قلبی -عروقی، ریوی و دیابت هشدار داد در مواقعی که میزان ذرات مجاز معلق در هوا از حد میانگین بالاتر است از قرار گرفتن در معرض آلاینده‌ها پرهیز کنند، چرا که هوای آلوده باعث می‌شود این بیماران به نوع شدیدتر ویروس مبتلا شوند. علاوه بر این پدیده وارونگی هوا منجربه تشدید عفونت سرماخوردگی شده و شرایط را برای بیماران تنفسی مزمن بویژه مبتلایان به آسم نامناسب می‌کند. رئیس اداره بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت با تأکید بر اینکه ویروس‌های معمول سرماخوردگی در فضا پراکنده‌اند و هنوز نوع غیرعادی از ویروس در کشور شناخته نشده است، گفت: کسانی که به ویروس عامل سرماخوردگی مبتلا شده‌اند برای پیشگیری از انتشار ویروس در محیط اطراف‌شان باید به این توصیه‌ها توجه کنند.

 

 

آیا فرزند شما دچار بیماری ویروسی شده ؟

آیا تمایل دارید از آموزش های   دکتر عادل حیدری نژاد برای رفع مشکل کودک خود استفاده کنید ؟

خرید
دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران با ۲۵ سال سابقه طبابت است. وی تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در سیستم هومیوپاتی ایران است.