خوشبختی و موفقیت ,برای رسیدن , فقط به اندازه یک دانلود فاصله است

خوشبختی و موفقیت ,برای رسیدن , فقط به اندازه یک دانلود فاصله است

 

نتیجه تصویری برای هاله انرژی

هاله های انرژی با فرکانس مغز و تفکر انسان مرتبط هستند. هاله های انرژی قابل باردار شدن است .اگر تفکر انسان منفی باشد هاله منفی و اگر مثبت باشد هاله مثبت است.

 

به این ترتیب که اندیشه های مثبت، مهر آمیز، خیرخواهانه، سرشار از توانمندی، هوش و خلاقیت بر هاله اثر مثبت دارد و سطح انرژی های آن را بالا می برد و از نظر کمی نیز میتواند هاله انسان را بزرگتر نماید .

 

برعکس اندیشه های منفی، بدبینی ها، احساس تنفر از خود و دیگران، حسادت، خشم و هر گونه اندیشه بد برهاله اثر تخریبی میگذارد و سطح انرژی های آن را بشدت کاهش میدهد و انرژی زیادی از انسان می گیرد. وقتی در مکانی احساس بدی میکنید بدین معناست که آن محل از انرژی های منفی اشباع شده است و یا وقتی فردی این تاثیر را روی شما می گذارد یعنی او حامل انرژی منفی است . جالب است که این انرژی حتی هنگام فکر کردن به کسی ، حرف زدن ، گوش کردن و… به صورت چه مثبت و چه منفی منتقل میشود .انجام عبادات و اعمال مذهبی مطابق با اعتقادات و نیز رعایت اصول صحیح انجام آن یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیر گذار بر افزایش سطح انرژی های هاله می باشد.

 

 

 

 

نتیجه تصویری برای مهره مار

حتما دیده اید افرادی را که اسیر تبلیغات مهره مار هستند!

حتما شما هم دیده اید کسانی را که برای حل مشکلات خانوادگی خود به فال گیر مراجعه می کنند!

حتما شما هم دیده اید دخترانی که برای باز شدن بخت خود به طلسم روی می آورند!

حتما دیده اید بسیاری از خانم ها برای حفظ زندگی شان به جراحی های زیبایی پناه می برند!

 

 

 

نتیجه تصویری برای خوشبختی

می خواهم با شما در مورد موفقیت و مثبت اندیشی صحبت کنم.

موفقیت  ! مگر ممکن است کسی با این واژه آشنایی نداشته باشد.بله کاملا صحیح است .در مورد موفقیت و راه های رسیدن به آن بخصوص در چند سال اخیر چه در کشور خودمان و چه در خارج از ایران بسیار تحقیق و قلم فرسایی شده است از جمله مجله موفقیت و…

 

 

نتیجه تصویری برای هاله انرژی

 

چیزهایی که می دانید را نمی خواهم دوباره به شما یادآوری کنم .قصد من این است که توجه شما را به جنبه هایی که تاکنون به آن دقت نکرده اید معطوف کنم.

 

 

 

 

نتیجه تصویری برای اشتیاق

 

 

تا دریافت این فایل فقط یک قدم دیگر فاصله دارید .فقط کافیست در فرم زیر نام و ایمیل صحیح خود را وارد کنید و دکمه دریافت فایل را کلیک کنید.

 

 

نتیجه تصویری برای ‪arrow‬‏دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران با ۲۵ سال سابقه طبابت است. وی تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در سیستم هومیوپاتی ایران است.