آدرس مطب دکتر عادل حیدری نژاد کجای تهران است ؟

آدرس مطب دکتر عادل حیدری نژاد کجای تهران است ؟

آدرس مطب دکتر عادل حیدری نژاد

 

 

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بوردتخصصی از دانشگاه تهران با ۲۵ سال سابقه طبابت است. وی تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در سیستم هومیوپاتی ایران است .
نتیجه تصویری برای ‪homeopathic medicine‬‏
دکتر عادل حیدری نژاد عاشق هومیوپاتی است .او عمیقا باور دارد که مداوای فردی و نوشتن چند نسخه در مطب هرگز نخواهد توانست باری را از روی دوش نظام سلامت مملکت بردارد .
برای همین سعی کرد به هر طریق ممکن سطح سلامت مردم را بالا ببرد و این است دلیل انتخاب و تمرکز بر درمان هومیوپاتی .

 

 

نتیجه تصویری برای ‪google map‬‏

می خواهید در باره آدرس مطب دکتر عادل حیدری نژاد بیشتر بدانید ؟

یکی دیگر از تخصص های وی هنر برنامه نویسی نرم افزار است . وی بیش از هجده سال سابقه برنامه نویسی نرم افزار های پزشکی را دارد . عشق دکتر عادل حیدری نژاد به سلامت واقعی مردم باعث شد که وی در سال هشتاد و نه سامانه آفلاین مقابله با بیماری آنفلوانزا را برای وزارت بهداشت برنامه نویسی کند که خود همین باعث کاهش شدید شیوع این بیماری در کشور ایران شد . 
دکتر حیدری نژاد سابقه کار در بیمارستان های خصوصی زیادی دارد از جمله بیمارستان پیامبران ,لاله , بیمارستان کودکان تهران و … 
مشاوره تخصصي کودکان با دکتر عادل حيدري نژاد
در حال حاضر ایشان عضو دپارتمان اطفال بیمارستان فوق تخصصی تریتا در تهران می باشد.

او تمام تلاشش را کرده است که در حد ممکن بتواند در حد خودش سطح سلامت مردم را ارتقا دهد و امید دارد تا روزی سایر همکاران و مسئولین نیز در این امر به وی بپیوندند . همینک ایشان ساعت ها از وقت ارزشمند خود را صرف تحقیق و مطالعه در پیدا کردن شیوه های جدید درمان بیماری ها با استفاده از طب هومیوپاتی می کند.

 

تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در ایران عمیقا عاشق پیشرفت همه انسان هاست و معتقد است زمانی خودش پیشرفت می کند که موجب پیشرفت و ثروتمندی سایر انسان ها بشود و یکی از اصلی ترین جنبه های ثروت سلامت است. 

 

او می گوید اگر کسی بابت یک محصول مثلا سی هزار تومان به من می پردازد حتما باید پنج برابر آن برای خودش سودمندی وجود بیاورم و در این صورت است که من در کارم موفق خواهم شد . عشق واقعی دکتر عادل حیدری نژاد به انسان ها و طبابت واقعی و پشتکار وی در این زمینه توام با قدرت نفوذ کلام باعث شده است که امروز او به یک برند در عرصه هومیوپاتی ایران تبدیل شود.

 

 

مارک تواین گفت :

تنها دو روز مهم در زندگی هر فردی وجود دارد؛

روزی که به دنیا آمده ای.

و روزی که میفهمی چرا به دنیا آمده ای.

از زبان دکتر عادل حیدری نژاد:

در سال ۱۳۸۷ بالاخره فهمیدم که هدف من از زندگی چیست و این بود که تصمیم گرفتم کشورم را به جای بهتری برای زندگی کودکان تبدیل کنم.

امروز که خوب دقت می کنم می بینم که چقدر موفق عمل کردم.من در آن زمان متوجه شدم که نیاز جامعه چیست.دغدغه های اصلی مردم و مسئولین چیست .برای همین تلاش کردم تا جایی که می توانم به سهم خودم زندگی را برای مردم راحت تر کنم.

هر سال هزینه های زیادی صرف مقابله با بیماری ها ,ریشه کنی ایدز ,رفع معضل اعتیاد, مبارزه با  آسیب های اجتماعی می شود .مشکل مملکت ما ویروس ایدز نیست بلکه مشکل اصلی ذهنیت ایدز است.مشکل مملکت خود اعتیاد نیست بلکه ذهنیت آن است.

به فرض اگر ما موفق بشویم خود ویروس ایدز را نابود کنیم. تا وقتی که نتوانسته باشیم ذهنیت آن را برطرف کنیم ,فرد مبتلا به ایدز درمان شده این بار ایجاد مشکلات دیگری برای جامعه می کند و همین طور در مورد اعتیاد .

مگر ما چقدر بودجه داریم چقدر نیروی انسانی لازم برای این کار داریم.

چرا ما فقط بر معلول تمرکز کرده ایم ولی علت را نادیده گرفته ایم؟

ایدز معلول است و ذهنیت بیمار علت آن.اعتیاد معلول است.

در پزشکی رایج ما بر رفع معلول تکیه می کنیم به همین دلیل از علت غفلت می کنیم . درست به همین دلیل است که مردم و مسئولین با گرفتاری های زیادی در این زمینه روبرو هستند.

من چند سال پیش به طور جدی متوجه این نیاز شدم و با احساس مسئولیت کامل و با تمام قوا پا به میدان گذاشتم تا قدمی در رفع این مشکلات بردارم.من به این نتیجه رسیدم که طبابت صرف و ساعت ها نشستن در مطب و ویزیت خیل عظیم بیماران تکراری و نوشتن نسخه های تکراری در کمتر از پنج دقیقه چیزی جز رفع تکلیف و سلب مسئولیت و نیز گذراندن امور نیست .

نتیجه تصویری برای سعدی

مرا مگوی که سعدی طریق عشق رها کن

سخن چه فایده گفتن چو پند می ننیوشم

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل

و گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم

من باید کاری متفاوت می کردم.کاری که بتواند باری از دوش هموطنانم و وزارت بهداشت بردارد.برای همین هم با اعتقاد و باور راسخ شروع به تحقیق و مطالعه شبانه روزی بر روی کشف روش های نوین و جهانی در زمینه درمان کردم و با توجه به تسلطی که در زمینه طب هومیوپاتی دارم اقدام به ابداع آموزش های کپسولی هومیوپاتی کردم.

در این آموزش ها که به صورت فایل های متنی پی دی اف بسیار راحت و قابل فهم می باشد, طریقه درمان بیماری های شایع را به روش هومیوپاتی توضیح داده ام به نحوی که عامی ترین افراد جامعه بدون این که حتی یک سطر هم در مورد هومیوپاتی آموزش دیده باشند می توانند از تاثیر آن بهره مند شوند.

نتیجه تصویری برای ‪online doctor‬‏

وب سایت پزشک آنلاین شبانه روزی بوده و محدود به هیچ شهر یا هیچ کشور خاصی نیست.خدمات ما برای همه مردم دنیا و در تمام ساعات شبانه روز است.چه من باشم و چه نباشم خدمات این فروشگاه برای همه شبانه روزی است. من هر روز تلاش می کنم تا راه حل و درمان بیماری های بیشتری را به روش هومیوپاتی و در قالب آموزش های کپسولی برای شما رمزگشایی کنم.

دوستان ,من از منطقه امن خودم خارج شدم.من هم می توانستم همان کاری را بکنم که سایر همکاران متخصص من انجام داده یا می دهند ولی خیلی زود فهمیدم که راه هدف و رسالت من در زمینه شغلی چیز دیگری است.من از شما هم می خواهم که از منطقه امن خود خارج شوید.فقط آدم های معمولی هستند که کارهای معمولی و روزمره انجام می دهند.روش های جدید را هم امتحان کنید .

ضرب المثل چینی است،که می گوید اگر می خواهی کسی را فقط یک روز  سیرکنی،به او ماهی بده،و اگر قراره برای همیشه ماهی داشته باشد و زندگی به او بخشی نه زنده بودن را ،ماهیگیری را به او بیاموز.

من قویا و از اعماق وجود به این ضرب المثل اعتقاد دارم و عمل می کنم.

زندگی یک بازی است  . برای برنده شدن در این بازی کافی است قوانین آن را یاد بگیرید . برنده شده کمک کنید تا دیگران هم برنده شوند .

نتیجه تصویری برای ‪homeopathy‬‏

من یاد گرفته ام زمانی می توانم به دیگران کمک کنم تا سلامت باشند که خودم در سلامتی ذهنی کامل باشم.  تنها راه کمک به جهان برای پیشرفت این است که خودتان پیشرفت کنید .

نتیجه تصویری برای ‪medical consult‬‏

چنانچه تمایل دارید در آموزش های حضوری من شرکت کنید لطفا اینجا را کلیک کنید

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد

دکتر عادل حیدری نژاد متخصص اطفال , عضو رسمی آکادمی اطفال آمریکا و دارای بورد تخصصی از دانشگاه تهران با ۲۵ سال سابقه طبابت است. وی تنها متخصص هومیوپاتی اطفال در سیستم هومیوپاتی ایران است.